У Кегичівській громаді встановили водонапірну башту для жителів села
20 травня, 2024 у 12:57 | 1,067 | Редактор: Олександр Роденко
![Фото: Кегичівська громада, фейсбук У Кегичівській громаді встановили водонапірну башту для жителів села на порталі Gromada Group](/_ipx/q_50&blur_3&s_10x10/https://api.gromada.group/img/news/20_05_24/664af636b45c5.jpg)
Фото: Кегичівська громада, фейсбук
У рамках реалізації проєкту "Зміцнення систем водопостачання, санітарії та гігієни в пріоритетних сферах Харківської області шляхом забезпечення обладнанням та реконструкції об'єктів WASH" продовжується співпраця Кегичівської громади з Дитячим Фондом ООН UNICEF спільно з БО “БФ «Центр Підтримки та Розвитку».
Коментарі
Ще декілька актуальних новин на зараз