У Кегичівській громаді пропонують жителям здійснити демонтаж зі своїх будинків адресних покажчиків із застарілими назвами вулиць
20 травня, 2024 у 12:39 | 771 | Редактор: Олександр Роденко
Фото з вільних джерел
Кегичівська селищна рада звертається до жителів з приводу демонтажу з ваших будинків адресних покажчиків із застарілими назвами вулиць, які не відповідають вимогам Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» та Закону України «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімії».
Коментарі
Ще декілька актуальних новин на зараз