У Кегичівській громаді змагалися юні спортсмени
03 червня, 2024 у 9:53 | 692 | Редактор: Олександр Роденко
![Фото: Кегичівська громада, фейсбук У Кегичівській громаді змагалися юні спортсмени на порталі Gromada Group](/_ipx/q_50&blur_3&s_10x10/https://api.gromada.group/img/news/03_06_24/665d6b24db287.jpg)
Фото: Кегичівська громада, фейсбук
30 травня 2024 року, з нагоди Дня захисту дітей та закінчення навчального року, на стадіоні «Колос» відбулися змагання з футболу та пляжного волейболу серед вихованців Кегичівської дитячо-юнацької спортивної школи
Коментарі
Ще декілька актуальних новин на зараз