Привітали з Днем пам’яті та перемоги над нацизмом ветеранів Кегичівщини
09 травня, 2024 у 18:42 | 494 | Редактор: Олександр Роденко
![Фото: Кегичівська громада, фейсбук Привітали з Днем пам’яті та перемоги над нацизмом ветеранів Кегичівщини на порталі Gromada Group](/_ipx/q_50&blur_3&s_10x10/https://api.gromada.group/img/news/09_05_24/663cc6814bee4.jpg)
Фото: Кегичівська громада, фейсбук
Секретар селищної ради Віталій БУДНИК, старости Любов СТЕПАНЕНКО та Ігор ПОЛОВКО привітали з Днем пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років ветеранів Кегичівщини - ГАПОНЕНКО Уляну Іванівну, ЗАМОЖСЬКОГО Євгенія Тимофійовича, КОЛІСНИКА Івана Савелійовича, ЮРКА Івана Даниловича.
Коментарі
Ще декілька актуальних новин на зараз