Керівництво селищної ради відвідало важливий захід у столиці України
11 травня, 2024 у 22:41 | 662 | Редактор: Олександр Роденко
![Фото: Кегичівська громада, фейсбук Керівництво селищної ради відвідало важливий захід у столиці України на порталі Gromada Group](/_ipx/q_50&blur_3&s_10x10/https://api.gromada.group/img/news/11_05_24/663fa15206171.jpg)
Фото: Кегичівська громада, фейсбук
Кегичівський селищний голова Антон ДОЦЕНКО та його перший заступник Людмила КВОКА взяли участь у роботі національного форуму «Діти та Молодь у центрі відновлення громади — партнерство та рішення на децентралізованому рівні», який відбувся 8 травня у м. Києві.
Коментарі
Ще декілька актуальних новин на зараз