Кегичівську громаду відвідали представники Харківського обласного центру соціальних служб
27 травня, 2024 у 9:10 | 582 | Редактор: Олександр Роденко
![Фото: Кегичівська громада, фейсбук Кегичівську громаду відвідали представники Харківського обласного центру соціальних служб на порталі Gromada Group](/_ipx/q_50&blur_3&s_10x10/https://api.gromada.group/img/news/27_05_24/665426fe8bcea.jpg)
Фото: Кегичівська громада, фейсбук
В обговоренні взяли участь перший заступник селищного голови Людмила КВОКА, директор Харківського обласного центру соціальних служб Оксана РАДІЧ, психолог вищої категорії Харківського ОЦСС Аліна ГЕРАСИМЕНКО, представники соціального партнерства МБФ "Ізраїльська коаліція травми', працівники Центру соціальних служб селищної ради.
Коментарі
Ще декілька актуальних новин на зараз