Кегичівська громада долучилася до участі у проєкті “Відновлення українських громад спільними зусиллями”
21 травня, 2024 у 19:13 | 587 | Редактор: Олександр Роденко
![Фото: Кегичівська громада, фейсбук Кегичівська громада долучилася до участі у проєкті “Відновлення українських громад спільними зусиллями” на порталі Gromada Group](/_ipx/q_50&blur_3&s_10x10/https://api.gromada.group/img/news/21_05_24/664ca137d5c56.jpg)
Фото: Кегичівська громада, фейсбук
Проєкт «Відновлення українських громад спільними зусиллями» має на меті сприяти розвитку громад у звільнених регіонах України шляхом налагодження ефективного діалогу між органами місцевого самоврядування, бізнесом та громадянським суспільством і формування спільного бачення сталого відновлення. Серед його учасників – 30 громад із Харківської, Дніпропетровської, Кіровоградської, Миколаївської, Одеської, та Херсонської областей.
Коментарі
Ще декілька актуальних новин на зараз