Харківщина: кегичівські волейболісти стали переможцями змагань
22 квітня, 2024 у 11:37 | 757 | Редактор: Олександр Роденко
![Фото: Кегичівська громада, фейсбук Харківщина: кегичівські волейболісти стали переможцями змагань на порталі Gromada Group](/_ipx/q_50&blur_3&s_10x10/https://api.gromada.group/img/news/22_04_24/6625fa73987d3.jpg)
Фото: Кегичівська громада, фейсбук
21 квітня 2021 року в Кегичівці відбулися змагання з волейболу, які проходили в рамках районної Спартакіади на честь воїнів ЗСУ, ініційованій начальником Красноградської РВА Віктором Войтенком та активно підтриманій керівниками громад та спортивною спільнотою Красноградського району.
Коментарі
Ще декілька актуальних новин на зараз