Діти з Кегичівської громади вирушили на відпочинок та оздоровлення на Івано-Франківщину
07 червня, 2024 у 16:14 | 704 | Редактор: Олександр Роденко
![Фото: Кегичівська громада, фейсбук Діти з Кегичівської громади вирушили на відпочинок та оздоровлення на Івано-Франківщину на порталі Gromada Group](/_ipx/q_50&blur_3&s_10x10/https://api.gromada.group/img/news/07_06_24/666309a688c3e.jpg)
Фото: Кегичівська громада, фейсбук
6 червня 2024 року, 47 дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються у дитячих будинках сімейного типу нашої громади, вирушили на відпочинок та оздоровлення до дитячого закладу «Артек-«Карпати-Буковель. Лісовий» на базі туристичного комплексу Буковель на Івано-Франківщині.
Коментарі
Ще декілька актуальних новин на зараз